Certifikačný tester metalickej a optickej štrukturovanej kabeláže Trend Networks LanTEK IV-S a FiberTEK IV

teaser

Prístroje rady LanTEK IV-S a FiberTEK IV od firmy Ideal Networks slúžia pre certifikačné testy metalickej a optickej štruktúrovanej kabeláže až do TIA Cat 8 / ISO Class I/II.

Orientačná cenová hladina 10 000 - 19 900 Eur bez DPH *
*Cena základného modelu sa nachádza v tomto rozpätí

Prístroj LanTEK IV-S od firmy Trend Networks slúži pre certifikačné testy štruktúrovanej kabeláže (točených dvojliniek). Ponúkané sú 2 modely s rôznym frekvenčným rozsahom do 500 MHz a 3000 MHz. Dokúpiť je možné celý rad adaptérov pre testovanie kategórie CAT 5e, 6, 6A, 7 a 7A, 8.1 a 8.2. Prístroje LanTEK IV-S je možné rozšíriť o moduly FiberTEK IV, ktoré slúžia pre certifikačné meranie na optických kábloch a to ako singlemode tak aj multimode.

Hlavné zariadenie je vybavené dotykovým displejom, vyniká veľkou výdržou batérií a celým radom možnosti pripojenia ako je Wi-Fi, Bluetooth, USB-A a USB-C.

 

Dva modely LanTEK IV-S:

  1. LanTEK IV - 500 MHz, TIA/EIA Category 6A/ ISO Class EA - R163000
  2. LanTEK IV - 3000 MHz, TIA/EIA Category 8/ ISO Class I/II - R163001

Obidva modely obsahujú v základe Permanent link adaptéry pre Cat 5e/6/6A (500MHz) a Cat 5e/6/6A/8.1 (3000MHz) RJ-45 s funkciou VisiLINQ™.

 

Ponuka adaptérov pre certifikáciu metalickej kabeláže:

  1. Cat. 5e/6/6A RJ45 Channel Adapter - R163052
  2. Cat. 5e/6/6A/8.1 RJ45 Channel-Adapter - R163053
  3. Cat. 8.2 GG45 Universal Adapter - R163056
  4. Cat. 8.2 EC7 Universal Adapter - R163055
  5. Cat. 8.2 TERA Universal Adapter - R163054
  6. Cat. 5e / Class D Patch Cord / MPTL (Modular Plug Terminated Link) test adapter - R163057
  7. Cat. 5e/6 / Class D/E Patch Cord / MPTL test adapter - R163058
  8. Cat. 5e/6/6A / Class D/E/Ea Patch Cord / MPTL test adapter - R163059

 

 

Ponuka adaptérov pre optické káble - FiberTEK IV:

  1. FiberTEK IV -Multimode LED Kit - R164008
  2. FiberTEK IV -Singlemode Laser Kit - R164009
  3. FiberTEK IV-Multimode LED & Singlemode Laser Kit - R164010

 

Vlastnosti LanTEK IV-S:

  • testovania podľa ISO/TIA/IEEE štandardov
  • test CAT6 kabeláže trvá iba 7 sekúnd
  • funkcie wiremap, TDX (Time Domain Crosstalk), TDRL (Time Domain Return Loss), DC loop resistance length, NEXT (Near End Cross Talk), Capacitance, insertion loss (formerly attenuation), ACR-N (formerly ACR), return loss , average impedancia, propagation delay, delay skew, power sum NEXT (Near End Cross Talk), power sum ACR-N (formerly power sum ACR), ACR-F (formerly ELFEXT), power sum ACR-F (formerly power sum ELFEXT )
  • typy testovaných káblov: UTP / SCTP / FTP CAT 3 / 5E / 6 / 6A / 7 / 7A / 8.1 / 8.2
  • SW Trend Anyware Desktop, je možné nainštalovať na PC a slúži pre spracovanie nameraných výsledkov a ich správu. Možnosť voliteľného zobrazenie chcených informácií. Vytváranie reportov vo formáte PDF, vrátane pridania vlastného loga
  • Cloud aplikácie Trend Anyware Cloud ponúka možnosť managementu nameraných výsledkov, vytváranie reportov vo formáte PDF, pridanie vlastného loga. Namerané výsledky je možné odoslať do cloudu priamo z prístroja Lantek IV (cez WiFi). V cloud aplikácii je možné vytvoriť testovacie nastavenie prístroja (zvoliť normu, počet meraní atď.) a potom je možné si toto nastavenie stiahnuť do Lantek IV testera (cez WiFi).
  • až 18 hodinová výdrž batérie
  • rozmery hlavného i vzdialeného prístroja (V x Š x H): 254 x 127 x 53 mm
  • váha prístroja 1.18 kg, váha remote jednotky 1.12 kg

Vlastnosti FiberTEK IV:

  • testovania na singlemode (1310 a 1550 nm) a multimode vlnových dĺžkach (850 a 1300 nm) - Tier 1 certifikácia podľa ISO 11801 a TIA 568-C štandardov
  • meranie útlmu dB
  • meranie dĺžky optického kábla - multimode 0 - 7500 m, singlemode 0 - 20 000 m, presnosť ±1,5 m ±2 % z meranej dĺžky, minimum 2 m
  • zdroj červeného svetla
  • rozsah merania výkonu 0 až -55 dBm (850 nm), 0 až -60 dBm (1300/1310 a 1550 nm), presnosť ±0,25 dB na -20dBm
  • typ detektora InGaAs
  • výmenné adaptéry - SC, FC, ST, LC a 2,5 mm univerzálne

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

     Looking for reseller?

Are you looking for a sales partner?

More info