NTP/PTP časové servery s referenčnými zdrojmi GPS, GLONASS, Galileo, DCF77, IRIG, PPS a ďalšie. Časové servery LANTIME sú vysoko presné zdroje synchronizačných signálov používané pre synchronizáciu najmä dátových sietí všade tam, kde je potrebné zabezpečiť šírenie NTP, SNTP, PTP protokolu a ďalších referenčných časových a frekvenčných signálov.

Orientačná cenová hladina 3000 - 3950 Eur bez DPH *
*Cena základného modelu sa nachádza v tomto rozpätí

Miesto pre požadované produkty

Produkty, na ktoré sa chcete opýtať, môžete vložiť kliknutím na tlačidlo Vložiť do dopytu na ľavej strane stránky.

Chcete sa s nami radšej porozprávať priamo?
Zavolajte nám na: +420 541 633 670

 


Rada časových serverov LANTIME firmy Meinberg slúži na distribúciu synchronizačných signálov. Ponúkané sú rôzne varianty prístrojov od veliskoti 2U až po modulárne systémy, do ktorých možno nainštalovať rôzne druhy I/O modulov. U väčšiny zariadení sa používa ako referenčný zdroj času príjem externých signálov zo systémov GPS, GLONASS, Galileo, DCF77, prípadne pomocou 10MHz, 1PPS a ďalšie. Zariadenia tiež disponujú interným vnútorným oscilátorom (na výber je celá rada TCXO, OCXO prípadne Rubidium), ktorý pri výpadku referenčího signálu zaistí požadovanú stabilitu a presnosť výstupných synchronizačných signálov.

Servery LANTIME poskytujú precíznu distribúciu referenčného času v sieti napr. pre potreby fakturácie volaní, záznamy dát, audit liniek, zvýšenie bezpečnosti proti nežiadúcemu preniknutiu do siete, merania atď. Poskytovaná je ochrana synchronizačných informácií pomocou MD5 algoritmu a k dispozícii je aj možnosť nastavenia prístupových práv pre jednotlivých užívateľov.

Výrobca ponúka širokú škálu modelov s následujúcimi vlastnosťami:

  • referenčné zdroje GPS, GPS, GLONASS, Galileo, DCF77, IRIG A/B, PPS, 10MHz a ďalšie
  • distribúcia synchronizácie pomocou NTP, SNTP prípadne PTP vrátane PTPv2, sync, 10MHz, 1PPS1 IRIG, 5, 10MHz, 2,048Mhz, 2,048Mbit/s a ďalšie (podľa použitého modelu)
  • konfigurácia zariadenia a on-line status pomocou webového GUI prístroja podpora protokolov IPv4, IPv6, HTTPS, HTTP, SSH, TELNET, SCP, SFTP, FTP, Syslog, SNMP a ďalších podľa konkrétneho modelu
  • alarmy a varovné hlásenia pomocou emailu, SNMP alebo externého displeja
  • podpora pre SNMP v1, v2, v3 vrátane konfigurácie vlastných SNTP správ
  • ovládanie tlačidlami z čelného panelu a vzdialene cez LAN sieť, USB rozhranie na aktualizáciu SW, zálohu konfigurácie a logov
  • zariadenia majú možnosť redundantného napájania

 

K dodávke samotného zariadenia naša firma tiež zaisťuje dodanie príslušnej antény pre príjem referenčného signálu, vrátane montážneho kitu pre uchytenie antény. Ďalej ochranu proti prepätiu (bleskoistka/prepäťová ochrana), príslušné dĺžky káblov. Ako doplnok môžu slúžiť nástroje ako sú napr. anténne rozbočovače, distribučné zosilňovače a anténne prepínače pre zaistenie redundancie.

Sme schopní tiež ponúknuť kompletné zabezpečenie inštalácia zariadenia.

Niektoré z vybranných modelov môžete nájsť na našish eshop stránkach na adrese:

https://www.meraciepristroje.sk/produkty/stolne-pristroje/synchronizacne-systemy

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

     Looking for reseller?

Are you looking for a sales partner?

More info