8-kanálový, 4-vodičový multiplexer Stanford Research Systems SIM925

teaser

8-kanálový, 4-vodičový multiplexer SIM925 od firmy Stanford Research Systems, 8 vstupných kanálov, 4-vodičový multiplexer, relé 4-pólové, bypass kanál, voliteľný buffer.

Orientačná cenová hladina
na dotaz

Miesto pre požadované produkty

Produkty, na ktoré sa chcete opýtať, môžete vložiť kliknutím na tlačidlo Vložiť do dopytu na ľavej strane stránky.

Chcete sa s nami radšej porozprávať priamo?
Zavolajte nám na: +420 541 633 670

 


Modul SIM925 je 8-kanálový, 4-vodičový multiplexer pre aplikácie s nízkou úrovňou signálu, používa sa ako zásuvný modul do modulárneho systému SIM900.

SIM925 obsahuje digitálne kontrolované obvody, ktoré sú navrhnuté so špeciálnou architektúrou, v ktorých je mikrokontrolér zapnutý iba pri zmene prepínačov. Toto zaručuje, že digitálny šum nepoškodzuje nízko-úrovňové analógové signály.

Nastavenie môžu byť zmenené len z predného panela alebo vzdialene cez rozhranie. Tiež nastavenie multiplexoru je možné zmeniť. Pri zapnutí, modul generuje stav signálu a upozorňuje užívateľa na preťaženie. SIM925 je možné využívať s požadovaným DC napájaním aj mimo modulárneho systému SIM.

Multiplexer SIM925 môže byť použitý priamo s inými modulmi SIM. Ako napríklad SIM921 AC odporový mostík, SIM922A / SIM923A diódový a RTD teplotný snímač alebo na "smerovanie" signálov na Lock-in zosilňovače, teda automatizácia obnovenia signálov.

 

Špecifikácia

  • Počet vstupných kanálov: 8 (+ bypass kanál)
  • Počet vodičov na kanál: 4
  • Sériový odpor 2 GΩ
  • Izolačný odpor >10 GΩ
  • Rýchlosť prepínania max. 50 ms

 

Zadný panel:

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

     Looking for reseller?

Are you looking for a sales partner?

More info