8-kanálový, 4-vodičový multiplexer Stanford Research Systems SIM925

teaser

8-kanálový, 4-vodičový multiplexer SIM925 od firmy Stanford Research Systems, 8 vstupných kanálov, 4-vodičový multiplexer, relé 4-pólové, bypass kanál, voliteľný buffer.

Orientačná cenová hladina
na dotaz

Nemáte žiadny dopyt!

Potrebujete poradiť s výberom produktu?


Modul SIM925 je 8-kanálový, 4-vodičový multiplexer pre aplikácie s nízkou úrovňou signálu, používa sa ako zásuvný modul do modulárneho systému SIM900.

SIM925 obsahuje digitálne kontrolované obvody, ktoré sú navrhnuté so špeciálnou architektúrou, v ktorých je mikrokontrolér zapnutý iba pri zmene prepínačov. Toto zaručuje, že digitálny šum nepoškodzuje nízko-úrovňové analógové signály.

Nastavenie môžu byť zmenené len z predného panela alebo vzdialene cez rozhranie. Tiež nastavenie multiplexoru je možné zmeniť. Pri zapnutí, modul generuje stav signálu a upozorňuje užívateľa na preťaženie. SIM925 je možné využívať s požadovaným DC napájaním aj mimo modulárneho systému SIM.

Multiplexer SIM925 môže byť použitý priamo s inými modulmi SIM. Ako napríklad SIM921 AC odporový mostík, SIM922A / SIM923A diódový a RTD teplotný snímač alebo na "smerovanie" signálov na Lock-in zosilňovače, teda automatizácia obnovenia signálov.

 

Špecifikácia

  • Počet vstupných kanálov: 8 (+ bypass kanál)
  • Počet vodičov na kanál: 4
  • Sériový odpor 2 GΩ
  • Izolačný odpor >10 GΩ
  • Rýchlosť prepínania max. 50 ms

 

Zadný panel:

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

     Looking for reseller?

Are you looking for a sales partner?

More info