Analyzátor reziduálnych plynov Stanford research systems RGA 120/220/320

teaser

Analyzátor reziduálnych plynov (hmotnostný spektrometer) RGA120, RGA220 a RGA320, rozlíšenie lepšie ako 1 amu, 5 × 10−14 Torr detekčný limit, RGA Windows softvér, USB, RS-232, Ethernet rozhranie.

Orientačná cenová hladina 4000 - 9900 Eur bez DPH *
*Cena základného modelu sa nachádza v tomto rozpätí

Miesto pre požadované produkty

Produkty, na ktoré sa chcete opýtať, môžete vložiť kliknutím na tlačidlo Vložiť do dopytu na ľavej strane stránky.

Chcete sa s nami radšej porozprávať priamo?
Zavolajte nám na: +420 541 633 670

 


Analyzátor reziduálnych plynov SRS RGA120, RGA220 a RGA320 ponúka detailnú plynovú analýzu vákuových systémov. Systém je kompletný s kvadrupólovou sondou, elektronickou riadiacou jednotkou (ECU) a s real-time Windows softvérom, ktorý slúži na analýzu dát a na ovládanie sondy a analyzátora.

 

Parametre:

  • 120 amu (RGA120), 220 amu (RGA220) a 320 amu (RGA320)
  • Rozlíšenie lepšie ako 1 amu
  • Detekčný limit 5 × 10−14 Torr
  • RGASoft Windows softvér
  • Jednoducho vymeniteľná elektrónová násobička a vlákno
  • Rozhranie USB, RS-232, Ethernet a I/O

 

Prevedenie sondy

Sonda je tvorená ionizérom, kvadrupolným hmotnostným filtrom a detektorom. Jednoduchý dizajn a malý počet častí prístroja minimalizujú odplyňovanie a znižujú možnosť zanesenia nečistôt do vákuového systému. Zostava je odolná a pripája sa na štandardné 2,75" Conflat príruby. Je uzavretá v rúrke z nerezovej ocele s výnimkou ionizéra, ktorý potrebuje práve 2,5" vo vákuovom systéme - to je štandard pre iontové vývevy. Sonda bola navrhnutá ako samozarovnávacia, takže môže byť veľmi jednoducho znovu namontovaná po vyčistení.

Elektronická riadiaca jednotka

Elektronická riadiaca jednotka (ECU) obsahuje všetku potrebnú elektroniku pre riadenie hlavy RGA. Je napájaná buď z externého zdroja +24 VDC (2,5 A) alebo z voliteľného zabudovaného napájacieho modulu, ktorý sa zasunie do AC vývodu. LED indikátory ponúkajú okamžitý prehľad činnosti elektrónovej násobičky, vlákna, elektronických systémov a sondy. EUC môže byť jednoducho vybratá zo sondy v prípade zvýšenia teploty.

 

Jedinečný design vlákna

Pre elektrónovú emisiu je použité dvojité tórium-iridiové (ThO2/Ir) vlákno s dlhou životnosťou. Dvojité ThO2/Ir vlákno vydrží oveľa dlhšie, než jednoduché, čo zvyšuje čas nutný na výmenu. Oproti iným typom môže užívateľ vlákno vymeniť za niekoľko minút.

 

 

RGA Windows Softvér

Systémy RGA podporujú real-time Windows aplikáciu na PC. Intuitívne grafické užívateľské rozhranie umožňuje rýchlu a jednoduchú prácu s nameranými hodnotami. Obrazovky môžu byť rozdelené pre duálne operácie, merítka môžu byť nastavené na lineárne alebo logaritmické a dáta môžu byť umiestnené v mierke manuálne alebo automaticky. Dáta sú zaznamenané a zobrazené buď v reálnom čase alebo pre zvolený časový úsek pre dlhodobé monitorovanie a datalogging. Softvér umožňuje voľbu jednotiek (Torr, mbar, Pa a Amp), programovateľné audio a vizuálne alarmy.

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

     Looking for reseller?

Are you looking for a sales partner?

More info