Izolovaný napäťový zdroj Stanford Research Systems SIM928

teaser

Izolovaný napäťový zdroj SIM928 od firmy Stanford Research Systems, ±20 V izolovaný napäťový zdroj, nízky výstupný šum, dve batérie pre nepretržitú prevádzku, životnosť batérie do 1000 dobití, plávajúci výstup ±40 V.

Orientačná cenová hladina
na dotaz

Miesto pre požadované produkty

Produkty, na ktoré sa chcete opýtať, môžete vložiť kliknutím na tlačidlo Vložiť do dopytu na ľavej strane stránky.

Chcete sa s nami radšej porozprávať priamo?
Zavolajte nám na: +420 541 633 670

 


Izolovaný napäťový zdroj SIM928 sa používa ako zásuvný modul do modulárneho systému SIM900. Je to ideálne zariadenie pre aplikácie, kde je požadvané ultra-čisté DC napätie. Napätie môže byť nastavené v rozsahu ±20 VDC s mV rozlíšením a zdroj môže poskytovať prúd do ±10 mA. Výstupný obvod je opticky izolovaný od nežiaducich referencií a poskytuje maximálnu flexibilitu a šumovú odolnosť. Pri plávajúcim meraní (floating) je možné dosiahnuť napätie až ±40 V.

SIM928 obsahuje dve nezávisle nabíjacie batérie ("Nickel Metal Hybride"), každá s trvanlivosťou až 12 hodín pri maximálnej záťaži. Ak je batéria takmer vybitá, SIM928 sa automaticky prepne na druhú batériu. Prepínanie medzi batériami neprerušuje výkon dodávaný zdrojom, čo umožňuje nepretržitú prevádzku počas 24 hodín. Vybitá batéria je automaticky dobitá na plnú kapacitu približne za 5 hodín. Maximálny počet dobití batérii je približne 1000 a výrobca ponúka s týmto napäťovým zdrojom náhradný set batérií.

Niektoré aplikácie vyžadujú spúšťanie s plne nabitou batériou. Užívateľ si môže SIM928 manuálne prepnúť práve na nabitú batériu s tým, že druhá batéria sa automaticky začne nabíjať na plnú kapacitu.

 

Špecifikácia:

Výstup:

  • výstupný rozsah ±0 V, rozlíšenie 1 mV
  • max. výstupný prúd ±10 mA
  • plávajúci výstup ±40 V
  • šum 10 µVrms (1 kHz)
  • prúdové obmedzenie 15 mA

 

Zadný panel:

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

     Looking for reseller?

Are you looking for a sales partner?

More info