Modulárny systém Stanford Research Systems SIM900

teaser

Testovacia a meracia platforma od firmy Stanford Research Systems pre 8 modulov, konfigurácie vlastných systémov a úloh, manuálne alebo vzdialené ovládanie cez RS-232, GPIB. 10 MHz referencia s externou synchronizáciou, možnosť kaskádovať viac platforiem SIM900.

Orientačná cenová hladina
na dotaz

Miesto pre požadované produkty

Produkty, na ktoré sa chcete opýtať, môžete vložiť kliknutím na tlačidlo Vložiť do dopytu na ľavej strane stránky.

Chcete sa s nami radšej porozprávať priamo?
Zavolajte nám na: +420 541 633 670

 


Modulárny systém od firmy Stanford research systems SIM900 je kompaktná testovacia a meracia platforma pre široký rozsah aplikácií. Na rozdiel od iných modulárnych systémov, SIM900 ponúka okrem manuálneho panelového ovládanie aj vzdialené ovládanie cez rozhranie RS-232 a GPIB. Umožňuje vloženie až 8 zásuvných modulov pre konfiguráciu vlastných systémov a úloh. Dodatočne je pre špeciálne aplikácie možné pripojenie externého 9-teho modulu pomocou kábla a konektora na zadnej časti systému. Samostatná platforma poskytuje napájanie, rozhranie pre komunikáciu s PC a vstup pre externú 10 MHz synchronizáciu.

Ovládanie

Vzdialená komunikácia systému s užívateľom prebieha prostredníctvom rozhrania RS-232 a voliteľne si môže užívateľ zvoliť rozhranie GPIB. Všetky príkazy smerujú na základe čísla portu priamo od užívateľského PC až na jednotlivé moduly. Je možné kaskádne zapojiť viac systémov SIM900 a ovládať ich cez jeden master systém.

Časová základňa

Modulárny systém poskytuje 10 MHz hodinový signál pre moduly, ktorý synchronizuje ich internú časovú základňu na túto referenciu. Tento hodinový signál môže byt tiež pripojený na externú 10 MHz referenciu cez BNC vstup na zadnom paneli.

Pamäťová karta

SIM900 obsahuje pamäťovú kartu so skriptom, na ktorom môžu byť uložené príkazy, ktoré budú vykonané ihneď, ako sa systém zapne. Vďaka tejto funkcii budú všetky moduly automaticky nastavené do požadovanej konfigurácie ihneď po zapnutí systému a nebude ich tak nutné manuálne nastavovať pri každom spustení systému.

Predný panel

Predný panel systému SIM900 poskytuje LED indikátory poskytujúce informácie o systéme a moduloch. Indikátory zobrazujú používané rozhrania, časovú základňu, aktívne sloty pre moduly, či je zapnutý spúšťací skript alebo indikátory odkazujúce sa na napájanie.

Zadný panel

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

     Looking for reseller?

Are you looking for a sales partner?

More info