Prúdový predzosilňovač Stanford research systems SR570

teaser

Prúdový predzosilňovač Stanford research systems SR570 je vysokovýkonný nízko-šumový predzosilňovač, vstupný šum 5 fA/√Hz, šírka pásma 1 MHz, maximálny zisk 1 pA/V, 2 nastaviteľné filtre, možnosť batériovej prevádzky, RS-232.

Orientačná cenová hladina 3000 - 3950 Eur bez DPH *
*Cena základného modelu sa nachádza v tomto rozpätí

Miesto pre požadované produkty

Produkty, na ktoré sa chcete opýtať, môžete vložiť kliknutím na tlačidlo Vložiť do dopytu na ľavej strane stránky.

Chcete sa s nami radšej porozprávať priamo?
Zavolajte nám na: +420 541 633 670

 


SR570 je nízko-šumový prúdový predzosilňovač so ziskom veľkým až 1 pa/V. Vysoký zisk, šírka pásma a nízky šum robí tento predzosilňovač ideálnym nástrojom pre výskum v oblasti fotoniky, nízkych teplôt a mnoho ďalších.

 

Predzosilňovač ponúka nastaviteľnú citlivosť od 1 pa/V do 1 mA/V v sekvenciách 1-2-5. Zmenou zisku je tiež možné nastaviť požadovanú citlivosť medzi týmito preddefinovanými sekvenciami. Voliteľný zisk má 3 módy: Low-noise mód, pri ktorom sa pridáva zisk na meraný signál hneď v prednej časti zosilňovača za účelom získania čo najlepšieho pomeru signál/šum. High-Bandwith mód prideľuje zisk na ďalší stupeň zosilňovača, aby sa získala čo najlepšie frekvenčná odozva. V low-drift móde je vstupný zosilňovač nahradený operačným zosilňovačom, ktorý redukuje DC drift prístroja faktorom 1000.

SR 570 obsahuje mikroprocesor, ktorý pracuje iba pri nastavovaní parametrov predzosilňovača. Inak je "spiaci" s tým, že do nízko-úrovňových analógových signálov nepridáva digitálny šum. Predný panel predzosilňovača umožňuje užívateľovi vybrať si z 2 typov filtrov - dolnej a hornej priepuste.

Parametre

  • Vstupný šum 5 fA/√Hz
  • Šířka pásma DC až 1MHz
  • Výbrr z 3 módov zisku: low-noise mód, high-bandwidth mód, low-drift mód.
  • Vstupná citlivosť od 1 pA/V do 1 mA/V
  • Dva nastavitelné signálové filtre
  • Sieťová alebo bateriová prevádzka
  • Komunikačné rozhranie RS-232

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

     Looking for reseller?

Are you looking for a sales partner?

More info