Regulátor kryogénnej teploty Stanford research systems CTC100

teaser

Kryogénny regulátor teploty CTC100 Stanford research systems vykonáva monitorovanie a reguláciu teploty s rozlíšením 1 milikelvin. Obsahuje 4 vstupné teplotné senzory, 2 výkonové a 4 analógové napäťové výstupy, 4 analógové a 8 digitálnych I/O kanálov, až 6 spätnoväzbových riadiacich slučiek, grafický displej, USB, Ethernet, RS-232, GPIB (voliteľne).

Orientačná cenová hladina 4000 - 9900 Eur bez DPH *
*Cena základného modelu sa nachádza v tomto rozpätí

Miesto pre požadované produkty

Produkty, na ktoré sa chcete opýtať, môžete vložiť kliknutím na tlačidlo Vložiť do dopytu na ľavej strane stránky.

Chcete sa s nami radšej porozprávať priamo?
Zavolajte nám na: +420 541 633 670

 


SRS CTC100 je prístroj pre riadenie kryogénnej teploty. Umožňuje monitorovanie a riadenie teploty s rozlíšením milikelvin.

CTC100 je navrhnutý pre vývojové a priemyselné aplikácie. Systém je tvorený štyrmi vstupmi pre senzory, dvoma napájacími a štyrmi analógovými napäťovými výstupmi a až šiestimi riadiacimi spätnoväzbovými slučkami. K dispozícii je osem vstupných/výstupných digitálnych portov pre ľubovoľné použitie spolu s funkciou automatického ladenia pre automatické nastavenie parametrov PID regulátora.

Senzorové vstupy

CTC100 ponúka štyri teplotné vstupy, ktoré môžu merať teplotu odporovými teplomermi (RTD), termočlánkami alebo diódami. Každý teplotný vstup má svoj vlastný 24-bitový A/D prevodník s jedenástimi vstupnými rozsahmi a je vybavený vlastným nezávislým prúdovým zdrojom. Sú tu zahrnuté štandardné kalibračné krivky a je možné zadať vlastné užívateľsky nastavené kalibračné krivky s dĺžkou až 200 bodov. Každý senzorový vstup má svoju nízku a vysokú úroveň alarmu alebo alarm pre určitú "mieru zmeny".

 

Technické parametre

  • 4 vstupy pre teplotné senzory
  • 2 výkonové a 4 analógové napäťové výstupy
  • Až 6 spätnoväzbových riadiacich slučiek
  • Grafický dotykový displej
  • Datalogging na USB flash disk
  • Užívateľské programy (makrá)
  • Rozhranie USB, Ethernet, RS-232, GPIB (voliteľne)

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.

     Looking for reseller?

Are you looking for a sales partner?

More info