Najprepracovanejší simulátor satelitných navigačných signálov (GNSS-GPS, GLONASS, Galileo, QZSS atď.) na trhu. Vysoko presný HW a najprepracovanejší SW nástroj SimGen. Tento simulátor sa hodí pre R&D a high-end aplikácie.

Orientačná cenová hladina 30 000 Eur + bez DPH *
*Cena základného modelu sa nachádza v tomto rozpätí

Miesto pre požadované produkty

Produkty, na ktoré sa chcete opýtať, môžete vložiť kliknutím na tlačidlo Vložiť do dopytu na ľavej strane stránky.

Chcete sa s nami radšej porozprávať priamo?
Zavolajte nám na: +420 541 633 670

 


Simulátor GNSS signálov Spirent PNT-X ponúka najlepší výkon, flexibilitu pre testovanie náročných aplikácií z oblasti vývoja, výskumu a armády, ktoré vyžadujú sofistikované a vysoko presné komplexné testovanie. Simulátor garantuje vysoko presnú simuláciu, ktorá je postavená na 30 rokoch skúseností firmy Spirent v tejto oblasti. Simulátor podporuje všetky signály (GPS, GLONASS, Galileo ...) a frekvencie (L1, L2, L5, E5) GNSS, vrátane regionálnych rozširujúcich systémov (SBAS, QZSS atď.) a klasifikovaných/obmedzených signálov (P-kód, M- kód atď.).

PNT-X používa špičkový simulačný softvér SimGen pre vytváranie testovacích scenárov s možnosťou detailného nastavenia jednotlivých parametrov.

Vlastnosti:

  • simulácia všetkých GNSS signálov, kódov a dátových streamov pre GPS, GLONASS, Galileo a BeiDou vrátane doplnkových systémov SBAS, QZSS, IRNSS a CAPS
  • jednotlivé typy signálov a frekvencií sa odomykajú pomocou daných licencií
  • 10, 100, 250, 500, 1000  a 2000 Hz Simulation Iteration Rate (SIR) a Hardware Update Rate (HUR) umožňuje real-time ovládanie a emuláciu trajektórie pohybu objektu s veľmi nízkym oneskorením a vysokou dynamikou
  • až 10 kanálových bánk, každá s max. 64 kanálmi (možno zvoliť z variantov 4,8,12,16... kanálov - iba licenčné obmedzenia) 
  • presnosť pseudovzdialenosti 0,3 mm RMS
  • relatívna rýchlosť pohybu objektu až 120 000 m/s, relatívne zrýchlenie až 192 600 m/s2
  • fázový šum menší ako 0.005 Rad RMS
  • pomocou aplikácie SimGen je možné simulovať nielen trajektórie pohybu objektu a nastavovať parametre ako sú čas a dátum simulácie, ale tiež vytvárať rôzne modely objektu (auto, loď, lietadlo, vesmírna raketa), modelovať prijímaciu charakteristiku antén, emulovať troposférické a ionosférické modely a ich vplyv na GNSS signály, aplikovať rôzne chyby do GNSS správ a mnoho a mnoho ďalšieho.
  • doplnkovo ​​je možno simulovať aj DGPS (RTCM správy), GBAS/Laas a A-GNSS
  • simulátor je možno štandardne vybaviť jedným alebo dvoma RF výstupmi. Pre špeciálne aplikácie ako je testovanie CRPA či indoor GPS je možno simulátor vybaviť i viac RF výstupmi.

 

Rozširujúce možnosti, ktoré je možné kombinovať s PNT-X:

SimAuto - emulácia signálov z automobilových senzorov (DR) vrátane možnosti integrácie s otočným stolom.

SimSafe - rozšírenie pre testovanie odolnosti voči podvrhávaniu GNSS signálu (spoofing).

SimSENSOR - emulácia MEMS senzorov (Accelerometers, Gyroscopes, Magnetometers, Barometers).

GSS7765 - generátor interferencií. Generátor je možné ovládať priamo z aplikácie SimGen. Možno skombinovať viac generátorov do jedného komplexného systému.

SimINERTIAL - IMU a EGI testovanie

SimMCODE - pre autorizovaných používateľov, testovanie s klasifikovanými signálmi s AES M-kód a Non-AES M kód pomocou servera podľa ICD-GPS-700x

SimPRS - pre autorizovaných používateľov, možná simulácia Galileo PRS

SimIQ - mód Capture, na uloženie dát zo simulátora do IQ súboru, mód Replay na vytvorenie RF signálov podľa vstupných IQ súborov

tri@trinstruments.cz

+420 541 633 670

Kontakt

TR instruments spol. s r.o.